Imię Nazwisko Kategoria Klub
Ksawery Andrzejewski Żak KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Filip Aspadarec Żak GK PIAST SZCZECIN SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Karol Baj Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Roman Bladowski Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Hania Boczkowska Młodziczka KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Mateusz Bogacki Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Kornelia Braun Młodziczka KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Maja Breszka Żakini KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marianna Breszka Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Piotr Brożyna Elita CCC TEAM
Łukasz Bujko Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Oskar Cejmerowski Młodzik KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maciej Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Piotr Chmielewski Masters NIEZRZESZONY / FABRYKA FORMY FITNESS CLUB
Filip Chojnacki Młodzik STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Slawomir Chrzanowski Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Wiktoria Chudzicka Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Piotr Cichecki Masters NIEZRZESZONY
Radoslaw Ciechanowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Franciszek Ciepliński Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Roman Cieślak Masters NIEZRZESZONY - Sklep Rowerowy CIEŚLAK
Jakub Cieślikiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Ciszek Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Ciszek Kategorie dzieciece BMX KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Julianna Czapelska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Patryk Czuż Żak KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Julia Dąbska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Julia Dawidowicz Młodziczka GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Waldemar Deleżyński Masters ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Franciszek Dolinny Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kacper Drożyński Żak GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Alicja Fecak Młodziczka LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Andrzej Felisiak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Oskar Filipczak Orlik GK PIAST SZCZECIN
Jakub Fleks Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Bogdan Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Nikola Garbacz Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Maja Górczyńska Żakini KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Monika Graczewska Elita UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Aleksandra Grudzińska Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Hubert Grygowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Karol Grządziel Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Piotr Grzegorczyk Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Dariusz Hlek Masters NIEZRZESZONY - BALTIC HOME Świnoujście
Bartłomiej Hodyl Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Robert Horodecki Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Michał Iwanków Junior Młodszy NIEZRZESZONY
Maciej Iwko Masters NIEZRZESZONY
Adrian Jach Masters NIEZRZESZONY -DADELO.PL
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / SUNRACE
Andrzej Jamak Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Pawel Jamro Masters KKW
Przemyslaw Janik Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Maja Jarmowska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Damian Jarmowski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Marek Jaros Masters NIEZRZESZONY
Rafał Jaros Cyklosport NIEZRZESZONY
Michał Jaskuła Junior Młodszy ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Piotr Jesionek Masters NIEZRZESZONY
Natalia Jezierska Młodziczka GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Maciej Jezierski Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Zbigniew Junak Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Piotr Kacalski H2 KS INWALIDÓW "START" SZCZECIN
Zbigniew Kaczała Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Zbigniew Kaczmarek Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Michał Kalinowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Kamil Kamiński Orlik GK BOGO SZCZECIN
Agata Karlikowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marlena Karwacka Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Alex Kaszycki Junior Młodszy NIEZRZESZONY - GO RIDE- NS BIKES RACING TEAM
Antonina Kawalec Żakini STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Dorota Klewecka Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ