Imię Nazwisko Kategoria Klub
Antoni Adamczuk Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Ksawery Andrzejewski Żak KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Filip Aspadarec Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Paweł Baj Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Marta Balcerzak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Krzysztof Banach Masters NIEZRZESZONY
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE
Oliwia Bednarz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Michał Brytan Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maksymilian Bukowski Żak KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
Oskar Cejmerowski Junior Młodszy KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nicol Chmielarczyk Juniorka Młodsza STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Maciej Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Filip Chojnacki Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Radoslaw Ciechanowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Franciszek Dolinny Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Jacek Fecak Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Fleks Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Boguslaw Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Mieszko Gajlun Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Maja Garbacz Żakini LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Nikola Garbacz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Zdzisław Grędziński Masters ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Aleksandra Grudzińska Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Karol Grządziel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Oliwer Hodyl Kategorie dzieciece BMX STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Adrian Jach Masters NIEZRZESZONY
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / MORE CYCLING KOŁO-KOŁA
Łukasz Janikowski Junior ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Maja Jarmowska Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Tadeusz Jasionek Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Zbigniew Junak Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Natalia Kaczmarczyk Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Norbert Kaczmarek Masters NIEZRZESZONY
Michał Kalinowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Agata Karlikowska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Antonina Kawalec Młodziczka STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Tomasz Kesner Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Kajetan Koftis Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kacper Komorowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Michał Konradowski Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
Kamil Kordalski Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Marek Kozicki Masters TEAM KOZIK / BikeOnTrack
Maja Kozłowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Jakub Krause Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Robert Krause Orlik JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maria Kur Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Stanisław Kuźmicki Junior ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Jacek Kuzynin Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
Artur Ledzion Masters NTS SPECTRUMBIKE
Jakub Majchrowski Młodzik ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
Maciej Majchrzak Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Oliwia Majchrzak Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Radosław Malinowski Żak KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Katarzyna Marek Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Szymon Masłowski Junior Młodszy KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Boleslaw Młynarczuk Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Marcel Modliński Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Piotr Mucha Masters NTS SPECTRUMBIKE
Marcel Nowaczewski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Sławomir Paszkiewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Mateusz Pieprz Cyklosport UKS RATUSZ MASZEWO
Gabriela Piestrak Żakini KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Elżbieta Piętak Masters NIEZRZESZONA
Daria Pikulik Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Wiktoria Pikulik Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Anna Preca Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Hanna Przeniczna Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Wiktoria Przybła Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Przybyła Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Grzegorz Przybyłek Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Filip Radawiec Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE

WCZYTAJ WIĘCEJ