Imię Nazwisko Kategoria Klub
Antoni Adamczuk Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
Michał Brytan Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Przemysław Burzych Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Bogdan Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Karol Grządziel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Pawel Jamro Masters KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
Maja Jarmowska Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Robert Krause Orlik JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Jakub Krause Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maria Kur Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Stanisław Kużmicki Junior ZAK- BOGO SZCZECIN
Jacek Kuzynin Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Artur Lendzion Masters NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
Boleslaw Młynarczuk Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Piotr Mucha Masters NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
Marcel Nowaczewski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Sławomir Paszkiewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Mateusz Pieprz Cyklosport UKS RATUSZ MASZEWO
Anna Preca Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Hanna Przeniczna Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Wiktoria Przybyla Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Przybyła Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Grzegorz Przybyłek Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Filip Radawiec Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Nikola Seremak Orliczka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Cyprian Sowa Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Marek Szczygieł Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Zbigniew Szkołuda Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Konrad Urbaniak Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Dariusz Więckowski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Adam Wlaź Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Kacper Woźniak Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Maja Wróblewska Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Jan Zugaj Masters NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD

WCZYTAJ WIĘCEJ