Imię Nazwisko Kategoria Klub
Bartosz Andrusiak Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO
Filip Aspadarec Kategorie dzieciece BMX GK PIAST SZCZECIN
Miłosz Babirecki Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Izabela Bilniewicz Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO
Roman Bladowski Masters LUKS JF DUET GOLENIÓW
Natalia Błażejewska Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO
Mateusz Bogacki Młodzik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Maciej Buriak Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Mateusz Byczkowski Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Alex Castaldo Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Wojciech Ceniuch Junior GK PIAST SZCZECIN
Marzena Chłystek Żakini UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Slawomir Chrzanowski Masters NTS NEXELO
Jakub Cieślikiewicz Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Ciszek Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Julia Dąbska Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Dżesika Dąbska Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Pamela Danilczuk Juniorka KS BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Alicja Dymek Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO
Karol Dzierżawski Junior UKS RATUSZ MASZEWO
Alicja Fecak Żakini LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Jacek Fecak Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Weronika Fidos Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO
Oskar Filipczak Junior GK PIAST SZCZECIN
Bogdan Florczak Masters LUKS JF DUET GOLENIÓW
Rozalia Forgiel Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO
Zuzanna Garczarek Juniorka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Aleksandra Gesing Młodziczka UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Amelia Głuchowska Młodziczka AKADEMIA KOLARSKA W KOŁOBRZEGU
Szymon Godras Elita GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Wiktoria Goral Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO
Monika Graczewska Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Oliwia Gronkiewcz Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Hubert Grygowski Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Alicja Grymuza Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Grzybowska Żakini UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Franciszek Harbacewicz Masters LUKS JF DUET GOLENIÓW
Robert Horodecki Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Dominik Jakubowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Pawel Jamro Masters NTS NEXELO
Weronika Jankiewicz Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Michał Jaskuła Młodzik GK PIAST SZCZECIN
Natalia Jędrzejczyk Elita GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Andrzej Jopek Masters LUKS JF DUET GOLENIÓW
Zbigniew Kaczała Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Michał Kalinowski Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Kamil Kamiński Junior GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Kacper Kamiński Młodzik AKADEMIA KOLARSKA W KOŁOBRZEGU
Marlena Karwacka Orliczka KS BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Aleksandra Kasperek Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO
Honorata Kasprzyk Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Laura Kliber Juniorka Młodsza LUKS JF DUET GOLENIÓW
Maciej Kolasiński Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Rafał Kolasiński Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Konopka Juniorka KS BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Borys Korczyński Orlik KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Kamil Kordalski Żak GK PIAST SZCZECIN
Aleksandra Kosatka Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Aleksandra Kowalska Juniorka KS BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Patrycja Kowalska Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Filip Kowalski Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Artur Krasinski Masters NTS NEXELO
Robert Krause Junior Młodszy LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Mateusz Krugły Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Klaudia Kubiak Młodziczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Otylia Kubicka Żakini UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Oliwia Kubiszewska Żakini UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Kamil Kuczyński Elita GK PIAST SZCZECIN
Stanisław Kużmicki Młodzik GK PIAST SZCZECIN
Kamil Majcher Junior Młodszy LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Adrian Margula Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Marek Markiewicz Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Karol Marks Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Rafał Maziarz Masters NTS NEXELO
Marek Mianowski Masters GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Stanisław Michalak Żak GK PIAST SZCZECIN
Mateusz Michel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO
Mateusz Miłek Orlik GK PIAST SZCZECIN
Marta Misztela Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO
Katarzyna Nasiewicz Żakini LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA

WCZYTAJ WIĘCEJ