Imię Nazwisko Kategoria Klub
Adam Adamowicz Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Marcin Adamowicz Masters GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Filip Aspadarec Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Faustuna Banaś Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Kornelia Braun Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Maja Breszka Żakini KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Łukasz Bujko Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Radoslaw Ciechanowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO - SMS Toruń
Julia Dąbska Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Waldemar Deleżyński Masters ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Franciszek Dolinny Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Jakub Fleks Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO - SMS Toruń
Bogdan Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Nikola Garbacz Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Aleksandra Grudzińska Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - SMS Toruń
Hubert Grygowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maja Jarmowska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Jaskuła Junior WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Michał Kalinowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO - SMS Toruń
Agata Karlikowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marlena Karwacka Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Kamil Kordalski Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN
Aleksandra Kowalska Orliczka WATERSLEY RACE & DEVELOPMENT CYCLING TEAM
Robert Krause Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Krause Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Otylia Kubicka Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Kamil Kuczyński Masters NIEZRZESZONY
Jacek Kuzynin Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Michał Liro Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Maciej Majchrzak Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Katarzyna Marek Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Oliwia Marynka Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Boleslaw Młynarczuk Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Marcelina Mularczyk Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Katarzyna Nasiewicz Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Sławomir Paszkiewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Daria Pikulik Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Wiktoria Pikulik Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Józef Pożarlik Masters KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Tadeusz Praxmajer Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN
Hanna Przeniczna Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Wiktoria Przybyla Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Mateusz Przybysz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Adam Grzegorz Rafalski Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN
Weronika Rybarczyk Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Franciszek Sajko Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Sandra Schulz Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Oktawia Seremak Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Nikola Sibiak Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Kacper Solecki Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Cezary Solski Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Oliwia Sroczyńska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Mateusz Stempnakowski Junior GK PIAST SZCZECIN
Tamara Szalińska Juniorka UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Marek Szczygieł Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Zbigniew Szkołuda Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Karolina Szubra Juniorka GK PIAST SZCZECIN
Kamil Szymacha Junior LKS BASZTA GOLCZEWO - SMS Toruń
Paweł Wieczorek Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Nikola Wielowska Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Laura Witkowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Kinga Witkowska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Marcel Wolski Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Maja Wróblewska Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Norbert Zieliński Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Wojciech Ziółkowski Elita NTS SPECTRUMBIKE

WCZYTAJ WIĘCEJ