Imię Nazwisko Kategoria Klub
Antoni Adamczuk Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Ksawery Andrzejewski Żak KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Krzysztof Banach Masters NIEZRZESZONY
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE
Maciej Bartos Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Oliwia Bednarz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Krystian Bizunowicz Masters NTS SPECTRUMBIKE
Roman Bladowski Masters JF DUET GOLENIÓW
Bartosz Błaszczyk Masters NIEZRZESZONY
Kornelia Braun Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Michał Brytan Masters JF DUET GOLENIÓW
Maksymilian Bukowski Żak LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Konrad Burawski Orlik GK PIAST SZCZECIN
Milena Burzych Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Przemysław Burzych Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Oskar Cejmerowski Junior Młodszy KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Maciej Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Filip Chojnacki Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Radoslaw Ciechanowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Damian Cygiel Junior SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
Patryk Czuż Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Franciszek Dolinny Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Emilia Evequoz Masters NIEZRZESZONA
Alicja Fecak Juniorka Młodsza LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Jacek Fecak Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Andrzej Felisiak Masters UKS RATUSZ MASZEWO
Jakub Fleks Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Anna Gaborska Młodziczka SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
Marcin Gaj Masters SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
Mieszko Gajlun Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Maja Garbacz Żakini LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Nikola Garbacz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Maja Górczyńska Młodziczka KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Rafał Goska Żak KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Zdzisław Grędziński Masters SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
Aleksandra Grudzińska Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Karol Grządziel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Grzywacz Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Dawid Handke Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW
Filip Hasse Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW
Michał Iwanków Junior NIEZRZESZONY AZKA-RRA
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / MORE CYCLING KOŁO-KOŁA
Mateusz Janicki Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Łukasz Janikowski Junior SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
Maja Jarmowska Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Zbigniew Junak Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Zbigniew Kaczała Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Norbert Kaczmarek Masters NIEZRZESZONY
Piotr Kaczor Masters UKS RATUSZ MASZEWO
Rafał Kalinowski Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Michał Kalinowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Paweł Kalita Masters NIEZRZESZONY
Marlena Karwacka Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Antonina Kawalec Młodziczka STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Tomasz Kesner Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Kacper Kolanek Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Gabriela Kolasińska Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Kacper Komorowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Michał Konradowski Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Tomasz Kopański Żak LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Jakub Koperski Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Kamil Kordalski Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Aleksander Kowalewicz Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Marek Kozicki Masters TEAM KOZIK / BikeOnTrack
Jakub Krause Masters JF DUET GOLENIÓW
Robert Krause Orlik JF DUET GOLENIÓW
Miłosz Król Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Filip Królikowski Cyklosport NIEZRZESZONY
Maria Kur Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Stanisław Kuźmicki Junior SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
Jacek Kuzynin Masters ZAK PROTOUR RACING TEAM
Artur Ledzion Masters NTS SPECTRUMBIKE
Nikola Ledzion Młodziczka LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Michał Liro Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO
Patryk Łazarow Młodzik UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Jakub Majchrowski Młodzik SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK

WCZYTAJ WIĘCEJ