Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Mateusz Bogacki Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Slawomir Chrzanowski Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Wiktoria Chudzicka Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Radoslaw Ciechanowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Ciszek Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Julianna Czapelska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Julia Dąbska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Julia Dawidowicz Młodziczka GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Alicja Fecak Młodziczka LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Andrzej Felisiak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Jakub Fleks Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Nikola Garbacz Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Monika Graczewska Elita UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Aleksandra Grudzińska Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Hubert Grygowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Karol Grządziel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Piotr Grzegorczyk Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Robert Horodecki Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / SUNRACE
Andrzej Jamak Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Pawel Jamro Masters KKW
Przemyslaw Janik Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Maja Jarmowska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Damian Jarmowski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Jaskuła Junior Młodszy ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Natalia Jezierska Młodziczka GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Maciej Jezierski Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Zbigniew Kaczała Masters LKS BASZTA GOLCZEWO
Zbigniew Kaczmarek Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Michał Kalinowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Kamil Kamiński Orlik GK BOGO SZCZECIN
Jakub Kociński Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Jakub Kolny Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Aleksandra Kowalska Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Filip Kowalski Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Robert Krause Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Leszek Krzywicki Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Otylia Kubicka Młodziczka UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Stanisław Kużmicki Junior Młodszy ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Jacek Kuzynin Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Nikola Ledzion Żakini LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Marika Leśniak Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Kacper Lisowski Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Ryszard Margas Masters LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Marek Markiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Oliwia Marynka Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marek Mianowski Masters GK BOGO SZCZECIN
Mateusz Michel Junior Młodszy UKS RATUSZ MASZEWO
Boleslaw Młynarczuk Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Piotr Mucha Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Katarzyna Nasiewicz Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Konrad Niemczyk Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Bartosz Pacha Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Mateusz Pieprz Cyklosport UKS RATUSZ MASZEWO
Janusz Pietruszewski Masters LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Filip Podgórski Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Anna Preca Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO
Hanna Przeniczna Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Wiktoria Przybyla Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Paula Pszeniczna Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO
Maciej Raducki Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Milosz Rząd Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Nikola Sibiak Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Krzysztof Sierzchała Masters LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Kacper Solecki Żak LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Pola Solpa Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO
Cezary Solski Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Karol Sowiński Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Zuzanna Stachowska Żakini AKADEMIA KOLARSKA W KOŁOBRZEGU
Pascal Stasik Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Norbert Strojny Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Kacper Struzikowski Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Tamara Szalińska Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO
Kamil Szymacha Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Mateusz Walaszczyk Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Aleksander Walczyk Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO

WCZYTAJ WIĘCEJ