Imię Nazwisko Kategoria Klub
Antoni Adamczuk Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Adamów Żak KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Adam Adamowicz Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Marcin Adamowicz Instruktor GK PIAST SZCZECIN
Maja Adamowicz Kategorie dzieciece BMX GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Filip Aspadarec Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kornelia Babiuch Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Karol Baj Młodzik STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Paweł Baj Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Marta Balcerzak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Krzysztof Banach Masters NIEZRZESZONY
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE
Oliwia Bednarz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Bartosz Błaszczyk Masters NIEZRZESZONY
Kornelia Braun Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Michał Brytan Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Maksymilian Bukowski Żak KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Konrad Burawski Orlik GK PIAST SZCZECIN
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
Oskar Cejmerowski Junior Młodszy KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Nicol Chmielarczyk Juniorka Młodsza STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Maciej Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Piotr Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Filip Chojnacki Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Piotr Cichecki Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Radoslaw Ciechanowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Norbert Czaczkowski Junior GK PIAST SZCZECIN
Franciszek Dolinny Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Jacek Fecak Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Fleks Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Boguslaw Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Anna Gaborska Młodziczka ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
Marcin Gaj Masters ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Mieszko Gajlun Młodzik LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Maja Garbacz Żakini LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Nikola Garbacz Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Wojciech Górski Kategorie dzieciece BMX STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Robert Goska Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Zdzisław Grędziński Masters ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Aleksandra Grudzińska Juniorka Młodsza LKS BASZTA GOLCZEWO - Szkółka Kolarska
Karol Grządziel Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Bartłomiej Hodyl Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Oliwer Hodyl Kategorie dzieciece BMX STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Adrian Jach Masters NIEZRZESZONY
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / MORE CYCLING KOŁO-KOŁA
Jakub Janczewski Junior Młodszy KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
Łukasz Janikowski Junior ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Maja Jarmowska Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Tadeusz Jasionek Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Zbigniew Junak Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Natalia Kaczmarczyk Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Norbert Kaczmarek Masters NIEZRZESZONY
Michał Kalinowski Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Agata Karlikowska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marlena Karwacka Elita KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Antonina Kawalec Młodziczka STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Tomasz Kesner Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Jaśmina Koftis Żakini GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kajetan Koftis Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kacper Kolanek Młodzik KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Kacper Komorowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Michał Konradowski Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
Kamil Kordalski Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Jakub Kozicki Junior GK PIAST SZCZECIN
Marek Kozicki Masters TEAM KOZIK / BikeOnTrack
Maja Kozłowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Jakub Krause Masters JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Mariusz Krause Masters NIEZRZESZONY
Robert Krause Orlik JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
Miłosz Król Junior Młodszy STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka STC Stargard
Otylia Kubicka Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Maria Kur Juniorka Młodsza UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Stanisław Kuźmicki Junior ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
Remigiusz Kużmicki Trener ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN

WCZYTAJ WIĘCEJ