Imię Nazwisko Kategoria Klub
Ksawery Andrzejewski Żak KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Filip Aspadarec Żak GK PIAST SZCZECIN SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kornelia Babiuch Żakini UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Ewa Bańkowskia Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Hania Boczkowska Młodziczka KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Mateusz Bogacki Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Kornelia Braun Młodziczka KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Maja Breszka Żakini KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marianna Breszka Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Łukasz Bujko Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Przemysław Burzych Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Oskar Cejmerowski Młodzik KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Wojciech Ceniuch Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maciej Chmielewski Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Piotr Chmielewski Masters NIEZRZESZONY / FABRYKA FORMY FITNESS CLUB
Slawomir Chrzanowski Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Wiktoria Chudzicka Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Radoslaw Ciechanowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Jakub Cieślikiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Wiktoria Ciszek Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Julianna Czapelska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Julia Dąbska Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Waldemar Deleżyński Masters ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Franciszek Dolinny Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Kacper Drożyński Żak GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Alicja Fecak Młodziczka LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Oskar Filipczak Orlik GK PIAST SZCZECIN
Jakub Fleks Junior Młodszy LKS BASZTA GOLCZEWO
Bogdan Florczak Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Nikola Garbacz Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Maja Górczyńska Żakini KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Monika Graczewska Elita UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
Aleksandra Grudzińska Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Hubert Grygowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Karol Grządziel Żak UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Piotr Grzegorczyk Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Daniel Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Łukasz Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Franciszek Harbacewicz Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Bartłomiej Hodyl Masters STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Malgorzata Howis Masters JF DUET GOLENIÓW -SPECTRUM BIKE Jan Zugaj
Dominik Jakubowski Orlik NIEZRZESZONY / SUNRACE
Andrzej Jamak Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Pawel Jamro Masters KKW
Przemyslaw Janik Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Maja Jarmowska Młodziczka UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Damian Jarmowski Młodzik UKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
Michał Jaskuła Junior Młodszy ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Maciej Jezierski Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Piotr Kacalski H2 KS INWALIDÓW "START" SZCZECIN
Zbigniew Kaczmarek Masters NTS SPECTRUMBIKE - ELMAR
Michał Kalinowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Kamil Kamiński Orlik GK BOGO SZCZECIN
Agata Karlikowska Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Marlena Karwacka Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Antonina Kawalec Żakini STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Jakub Kociński Młodzik GK BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY GK BOGO
Jakub Kolny Junior Młodszy GK BOGO SZCZECIN
Damian Kołkowski Junior Młodszy KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Tomasz Kopański Żak KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Kamil Kordalski Młodzik GK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
Aleksandra Kowalska Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Filip Kowalski Młodzik LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Robert Krause Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Miłosz Król Młodzik STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Otylia Kubicka Młodziczka UKS ENERGETYK JUNIOR GRYFINO
Kamil Kuczyński Masters NIEZRZESZONY
Maria Kur Młodziczka STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Stanisław Kużmicki Junior Młodszy ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Jacek Kuzynin Masters ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
Michał Lata Junior Młodszy GK PIAST SZCZECIN
Marika Leśniak Młodziczka LKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA W GOLCZEWIE
Adam Lichański Żak KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Kacper Lisowski Żak LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
Pola Maciążek Młodziczka KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska
Jakub Majchrowski Żak STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
Katarzyna Marek Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Ryszard Margas Masters LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
Marek Markiewicz Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Oliwia Marynka Młodziczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE

WCZYTAJ WIĘCEJ